Upravit stránku

Volejte, pište, přijeďte …

Zaujali vás některé žulové výrobky? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám na našich telefonních linkách, faxem či e-mailem nebo při osobní návštěvě zodpovíme veškeré dotazy a pokusíme se vám nabídnout kámen dle vašich představ. Prohlédněte si vzorník a vyberte si z pestré barevné škály, nebo ještě lépe, přijeďte a přímo v naší provozovně shlédněte žulové desky v celé své kráse. Na ploše cca 4 500 m2 na vás čeká více než 80 druhů kamene připraveného k dalšímu zpracování.

Kolik stojí…

Ceny zakázkových výrobků jsou počítány dle aktuálních cen nakoupené suroviny (žulových bloků) a dle dalších požadavků na zpracování. Každá cenová nabídka je tedy individuální a nelze stanovit obecnou cenu za m2. Cenová nabídka je zpracována bezplatně a nezávazně při poskytnutí těchto údajů:

  • Kuchyňské a koupelnové desky: druh materiálu nebo barva, rozměry, nákres, způsob opracování pohledových hran, typ a umístění dřezu či umyvadla (vrchem vsazený, částečně zapuštěný či spodní uchycení), spádové odkapové plochy, varné desky, otvory pro baterie, požadavek těsnícího soklíku či obkladu stěn, představy o dělení (u sestav do „L“ nebo „U“) a pro zaměření a osazení též místo realizace.
  • Parapety vnitřní i vnější: druh materiálu nebo barva, rozměry, způsob opracování pohledových hran, požadavky na zaleštění bočních přesahů, odkapovou drážku, u jiných než pravoúhlých nákres či šablonu, požadavek na případnou dodávku včetně zaměření a montáže, místo realizace.
  • Dlažby: druh materiálu nebo barva, rozměry desek, povrchová úprava (vysoký lesk, podlesk, opalování, štokování, pískování, po řezu), obvodový soklík s leštěnou hranou či bez, pro případnou pokládku způsob (rovná, diagonální, pásová, mozaika), podloží (lepidlo, živý beton) a místo realizace.
  • Obklady schodišťových stupňů: druh materiálu nebo barva, rozměry, u točitých či nepravidelných nákres, způsob opracování pohledových hran, povrchová úprava (vysoký lesk, podlesk, opalování, štokování, po řezu), protiskluzová drážka či páska, obvodový soklík s leštěnou hranou či bez (kaskádovitý, rovný, sárky), pro zaměření a montáž místo realizace.
  • Hrobové příslušenství: základní rozměry, u renovací popis či fotografie současného stavu, představa o barvě, stylu, případně možné cenové rozpětí.

Orientační cena

Ceny za m2 u dlažeb se pohybují v tloušťce 1cm od 610 Kč/m2, u 2cm od 990 Kč/m2. U kuchyňských desek se základní cena za běžný metr leštěné desky pohybuje od 3 500,- Kč/bm s příplatky dle individuálních požadavků. Schody lze žulou obložit již od 950,- Kč za běžný metr.

Urnový hrob ze žuly zhotovíme včetně betonového základu a montáže na hřbitově již od 20 000,- Kč, ale realizujeme i obložení jednohrobů, hrobek nebo jednotlivé desky včetně písma a doplňků.

Od kontaktu po realizaci…

Zákazník zašle výkres s vyznačením rozměrů, požadavků na druh kamene nebo barvu, opracování hran, otvorů, výřezů a dalších specifikací (zaměření a montáž v místě realizace).

Na základě těchto podkladů je zpracována předběžná cenová kalkulace, která je zaslána zákazníkovi a následně prokonzultována. V případě, že cena převyšuje možnosti zákazníka, hledáme levnější řešení (navržení levnějšího kamene nebo snížení nároků na opracování).

  • Je-li nabídka odsouhlasena, následuje sepsání závazné objednávky a úhrada 50% zálohy z celkové ceny. Osobní návštěvou ve firmě se upřesní výběr kamene, jelikož ten může ve své struktuře a zbarvení vykazovat různé odlišnosti od fotografií nebo dříve shlédnutých vzorků.
  • Po objednání a uhrazení zálohy je domluven termín zaměření v místě realizace naším technikem, s kterým lze ještě upřesnit detaily a konečné rozměry pro výrobu. V té době již musí být u kuchyňských desek napevno smontovány korpusy skřínek a potřebné doplňky (dřez, varná deska apod.) či dokončeny stavební úpravy. V případě, že si rozměry a výkres zákazník dodá sám, je možné začít vyrábět.
  • Termín zhotovení závisí od náročnosti zakázky a vytíženosti výroby cca do 3 týdnů.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti