Upravit stránku

Dvojhroby rovněž patří k základnímu sortimentu našeho kamenictví. Jsou vyráběny na zakázku dle přání zákazníka v dodací lhůtě do 4 týdnů. U dvojhrobů se často kombinují 2 druhy žul díky větším prostorovým možnostem a většímu prostoru pro fantazii. Zakrytí hrobu může mít nespočet tvarů – lze tvarovat vlny, oblouky... Zakrýt hrob lze po celé jeho ploše nebo částečným zakrytím vytvořit prostor pro výsadbu či jinou výzdobu.

Technická specifikace dvojhrobů

Nabízíme výrobu žulových dvojhrobů ve standardních rozměrech cca 210 x 230 cm. Obvykle se skládají z betonového základu, žulových rámů, zadní vložky, žulové krycí desky, která bývá dělená z 2 až 4 kusů vodorovně či svisle, žulového soklu pod pomník a samotného pomníku neboli nápisové desky.

Realizace hrobů probíhá v několika krocích od výběru materiálu, specifikaci rozměrů a daných prvků sestavy, typů doplňků a písma včetně jeho umístění až po vlastní realizaci.

Jak se pohybují ceny dvojhrobů?

Ceny se opět odvozují od druhu materiálu, jednotlivých tloušťek a množství prvků sestavy, složitostí tvaru a opracování, počtu písmen a druhu doplňků. Dvojhroby se pohybují komplet s montáží od 60 000 Kč.

Pomníky slavných herců

K našim již vytvořeným realizacím patří pomníky slavných herců. Bylo nám velkým potěšením vytvořit na Vyšehradském hřbitově pomníky pro tak významné herce jako byl Vlasta BurianVladimír Ráž.

  • Výroba dvojbrobu na míru
  • Originální provedení dvojhrobu ze žuly
  • Dvojhrob s černou nápisovou deskou
  • Dvojhrob s rozměrnou nápisovou deskou
  • Dělené krycí desky dvojhrobu

Funerální plastika - umění ztvárnění náhrobků

I v pomníkové výrobě začínáme obnovovat tradici umělecké tvorby na českých hřbitovech a vracíme těmto místům uměleckou hodnotu. Navazujeme na historii vzniku jedinečného originálu vytvořeného spoluprací s renomovaným výtvarným umělcem Irenou Jůzovou. Vzniká tak architektonická plastika s moderním designem, autorské dílo v podobě luxusní rodinné hrobky s rozměry až okolo 300x350x200 cm, jenž je důstojným místem odpočinku celého rodu vyjadřující úctu pozůstalých.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti