Upravit stránku
Pro skutečné milovníky přírodního kamene nabízíme kuchyňské dřezy i koupelnová umyvadla, která vyrobíme na zakázku dle přání našeho zákazníka. Žula je jeden z nejpevnějších a nejtrvanlivějších materiálů, ze kterých si tyto části můžete nechat vyrobit. Navíc vypadá mnohem lépe, než umyvadla z jiných materiálů, a to zásluhou neopakovatelných kreseb minerálů, díky nimž je každé námi vyrobené umyvadlo jedinečný originál.

Dřezy ze žuly jsou jasným důkazem toho, že přírodní kámen lze využít i na místech, kde byste to nečekali.

Proč právě dřezy a umyvadla ze žuly?

Toužili jste někdy vejít do kuchyně nebo koupelny a nechat se jejím vybavením upoutat na první pohled? Žulový dřez nebo žulové umyvadlo tento efekt zcela jistě zaručí. Žula se díky svým skvělým vlastnostem na tak namáhaná místa, jako jsou kuchyně a koupelny, hodí dokonale.

Mezi hlavní výhody žulových dřezů a umyvadel počítáme:

  • Vysoká odolnost vůči vodnímu kameni
  • Jednoduchá údržba
  • Honosný a elegantní vzhled
  • Záruka originality
  • Přesnost a možnosti zpracování

Výrobní proces kamenného umyvadla:


Výroba a sklady

Luštěnice u Mladé Boleslavi


Kuchyňské dřezy a umyvadla od firmy TOP GRANITE s.r.o.

Téměř jako jediní v ČR vyrábíme na zakázku dřezy a umyvadla z přírodního kamene. Jedná se o skutečný originál, který upoutá snad každého. Granitové dřezy a granitová umyvadla jsou nejen kvalitní a skvěle vypadající, ale zamezují vzniku bakterií a skvěle se udržují.

Lepený a masivní dřez z kamene

Výroba dřezu či umyvadla je velmi technicky i finančně náročný proces, proto existuje schůdnější varianta řešení při jejich tvorbě. Tím jsou dřezy lepené. Takovýto dřez je nejdříve nařezán na jednotlivé žulové desky o síle 3 cm a poté slepen. Toto řešení je finančně výhodnější.

Odkapové plochy spádované jsou stále oblíbenější

Velký vzestup v poslední době prodělávají také spádové (odkapové) plochy a to včetně spádových drážek. Ty jsou velmi výhodné k rychlému odložení umytého nádobí. Zbylou vodu, která z nádobí skape, můžete jednoduše stáhnout po drážkách zpět do dřezu.

Vaše umyvadlo můžete sladit s kamennými obklady, které dodají vaší koupelně unikátní vzhled.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti