Upravit stránku

Vznik a vývoj firmy

Firma vznikla roku 1987 a do roku 1994 se zabývala pomníkovou výrobou v bývalé kamenické provozovně. Po roce 1994 se firma transformovala na právní subjekt a zahájila výrobu ve zcela novém provozu vybaveném strojním zařízením italské produkce, který se nachází v Újezdu poblíž dálnice Praha - Mladá Boleslav.

Úspěch firmy

Úspěch firmy spočívá v moderní technologii výroby, progresivním přístupu a rychlé službě zákazníkovi. Každé zakázce je věnována maximální možná péče při výběru materiálu, a způsobu provedení při zachování optimální ceny.

Za dobu existence firmy jsme se vypracovali mezi největší zpracovatele surových bloků z celého světa, což nám umožnilo strojní vybavení a tímto nabízíme největší množství suroviny přírodního kamene.

Žulové bloky jsou u nás řezány na katrech značky GASPARI MENOTTI v nejmenší síle od 2cm a více, desky leštěny a kartáčovány na 16ti hlavové leštící lince a formátovány na mostových pilách italské produkce - GMM, dále pak individuelně upravovány na nejmodernějším CNC obráběcím centru (viz. výrobní stroje a zařízení)

Navštivte nás!

Zveme všechny zákazníky k návštěvě firmy, kde se mohou přesvědčit o kvalitě nabízeného materiálu a úrovni zpracovatelského provozu. Patříme ke členům kamenického cechu.

Kniha: Historie a současnost podnikání na Mladoboleslavsku

Letecké snímky provozovny

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti