Upravit stránku

Návštěva Brazílie

Návštěva veletrhu Vitória Stone Fair Marmomac Latin America v Brazílii byla pro nás velkým přínosem. Každý rok se v rámci zahraničních veletrhů zajímáme o aktuální trendy, učíme se novým věcem a navazujeme partnerské vztahy po celém světě.

Již delší dobu jsme si pohrávali s myšlenkou osobní návštěvy dodavatelských firem v Brazílii za účelem navázání dlouhodobé spolupráce. Přírodní materiály jako žula, mramor, křemenec, které se nacházejí ve zdejších lomech, jsou světoznámé. Nikde jinde na světě nenajdete takovou krásu, kterou zdejší příroda vytvořila.

Celé dva týdny jsme strávili selektováním materiálů dle požadavků našich klientů. Cestovali jsme křížem krážem po lomech a skladech. Někdy jsme museli využít i helikoptéry pro rychlejší přesun při dlouhých vzdálenostech. Z ptačí perspektivy vypadá svět hned jinak.

Exotické materiály jsou naskladněny a těší se velké oblibě.  Některé z nich již těší nové majitele z řad našich zákazníků. Tak jako na karnevale v Rio de Janeiro jsou k vidění kostýmy nepřeberných odstínů, tak nyní i náš sklad překypuje všemi barvami.

Přijďte se sami přesvědčit a nechte se vtáhnout do světa obrazů stvořených štětcem matky přírody.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti