Upravit stránku

Víte, jak vypadá opravdu luxusní koupelna? Je přesně taková, jakou ji chcete mít. Obložená přírodním kamenem s perfektní povrchovou úpravou. Přesně takové koupelnové obklady pro vás máme my. 

Zařídíme pro vás kamenný obklad v koupelně kompletně na klíč. Doporučíme vám je například v kombinaci s krásnou kamennou sprchovou vaničkou. Pro svou koupelnu si můžete zvolit kamenné obklady, dlažbu, desku pod umyvadlo nebo kamenný obklad do sprchového koutu. Obklady vyrobíme, zaměříme a zařídíme instalaci ve vaší koupelně. 

Pusťte si kámen do koupelny

Přírodní kámen je do koupelny perfektním materiálem. Omezuje vznik bakterií, je opravdu originální a vypadá nadčasově. A navíc, pamatujte, že kámen nestárne. Pro vaši koupelnu vám doporučíme obklady z různých druhů kamene, jako je žula, mramor nebo onyx či pískovec.

Kámen v koupelně doporučujeme opatřit impregnací. Pokud si budete přát, materiál pro vás naimpregnujeme, můžeme vám však impregnaci dodat k obkladům zvlášť. Do interiérů zákazníkům doporučujeme zejména leštěné provedení, které se zde bude vyjímat.

Koupelnové kamenné obklady jsou nestárnoucí stálicí. Zašlete nám svou představu o dokonalé koupelně.

Ukážeme vám náš svět kamenných obkladů

Toužíte po kamenném koupelnovém obkladu? Doporučujeme si prohlédnout naše skladové prostory. Rádi vám zde ukážeme, kde opracováváme přírodní kámen a můžete si zde prohlédnout všechny obklady na vlastní oči. Ukážeme vám vzorníky a doporučíme vám to nejlepší. Obklady vám poté můžeme nejen dodat, ale také osadit. Pokud si však budete přát, můžete vše svěřit svému šikovnému zedníkovi.

Zákazníci, kteří nás navštíví, si z naší bohaté nabídky mnohokrát ani nemohou vybrat. My jim však se vším rádi pomůžeme a poradíme. Odcházejí od nás nadšení a mohou se těšit z toho, že jejich koupelnu brzo obohatíme o přírodní kamenný obklad s perfektním vzhledem. Díky tomu, že máme k dispozici velké skladové zásoby, u nás totiž na svůj kámen nebudete čekat dlouho.


Nahoru