Upravit stránku

Těšíte se stejně jako my na nové projekty a výzvy v letošním roce 2017?

Jaké asi budou nové technologie zaručující preciznější opracování kamene a trendy nejen v oblasti přírodního kamene a doplňkového zboží? Jaké novinky nám přinese největší celosvětový kamenický veletrhu pořádaný v Číně v Xiamenu?

Nechme se překvapit a zatím zavzpomínejme na události roku minulého, které opět značně obohatily naši dosavadní práci a letité zkušenosti
v oblasti zpracování přírodního kamene.

V minulém roce naše firma navštívila hned několik destinací za účelem získání nových zkušeností, navázaní dlouhodobé spolupráce a osobního výběru kamene.

Návštěva veletrhu Marmomac v italské Veroně je každoroční povinnost, neboť kde jinde než právě v blízké Itálii - rodišti věhlasných strojů na opracování kamene a firem dovážejících přírodní kámen do celé Evropy - se dozvíte aktuální trendy a novinky v tomto velice specifickém odvětví stavebního průmyslu pro nám bližší, evropský trh.

Díky zahraničním cestám se můžeme také mimo jiné pochlubit:

Světoznámým španělským mramorem, který je skladem hned v několika barevných variantách. Tento mramor Vás okouzlí svým typickým charisma a přinese teplo do Vašeho interiéru.

Krásným bílým mramorem, ze kterého sálá řecké slunce a čistá energie i v těchto zimních dnech. Však se přijďte přesvědčit osobně. Tak jako kdysi v řeckých lázních, tak i nyní se mramor využívá v méně namáhaných prostorech interiéru např. v koupelně.
Příjemně hřejivou indickou žulou, která vyniká univerzálností pro interiér či exteriér. Cestování po indických lomech bylo pro nás jedno z nejnáročnějších a proto jsme rádi, že dovezené žulové bloky se nyní již řežou a jsou postupně nabízeny v deskách na projekty našich zákazníků.

Každá deska z přírodního kamene, která je u nás na skladě, je originální směsicí unikátních barev vytvořenou přírodou a spojenou s příběhem, který díky Vám u nás ještě nekončí.

Těšíme se s Vámi na nové cesty za krásou přírodního kamene.

 

TOP GRANITE s.r.o.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti